Tasarım & Projelendirme

Proje ekibimiz ile Autocad ortamında sahne yerleşim projelerinizi gerçekleştiriyoruz.

İstenildiği taktirde 3D render çalışmaları, Akustik Simülasyonları ile imalata başlamadan sahnenin son halini gözlemleyebiliyoruz.

Sahne Mekanikleri Yerleşim Projesi

Hazırlanmakta olan projelerinizin sahne mekanikleri yerleşimini dünya standartlarına uygun şekilde yaparak salonun kullanımına uygun teknik altyapıyı oluşturuyoruz.

Üç Boyutlu Görselleştirme

Özellikle akustik uygulamaların görsel seçimlerini yaparken 3DMax ortamında hazırlanan 3D render görseller tercih yapabilmek açısından oldukça önemlidir.

Akustik Simülasyon

Özel simülasyon programlarında hesaplamalar yaparak hazırladığımız akustik simülasyonlar salonun 3 boyutlu modelinin program içine alınıp duvar, tavan, taban yüzeylerinde kullanılan malzemelerin belirlenmesi ve salonun dolu boş durumlarında akustik değerlerinin hesaplanması ve hatta örnek ses dosyalarının salondaki duyumunu simüle ederek henüz inşaat başlamadan nasıl sonuç alınacağını örnekler.

Gelin daha güzel projeler için beraber kafa yoralım, gelecek nesillere muazzam “Eser”ler bırakalım. İşini severek yapan herkesin biraraya gelmesi dileğiyle…

PROJELERİNİZ İÇİN EN İYİ SEÇİM

30 yılı aşkın deneyimimiz ve birikimimizden yararlanmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.