Mevcut Sistemlerin Onarımı

Mevcut sistemlerinizi güncel teknolojimiz ile yeniliyoruz. Manuel sistemlerin daha uzun ömürlü elektromekanik sistemlerimiz ile değişimlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamızdan hizmet almanın en büyük avantajı yıllar sonra bile destek almaya devam edecek oluşunuzdur. 38 yıllık firma, 30 yıllık sahne mekanikleri deneyimimizle size bu hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Mevcut Sistemlerin Sökümü

Dikkat, deneyim ve hassasiyet gerektiren söküm işlerinde ekibimiz her türlü tedbiri alarak çalışır. Salonunuzun mevcut durumunu bozmadan yeni sistemler ile gelişimini sağlar.

Manuel Sistemlerin Motorlu Sistemlere Dönüşümü

Mevcut Manuel sistemlerinizi sorunsuz şekilde elektromekanik motorlu sistemlere dönüştürüyoruz. İster piano tipi kumanda panolardan, ister yüksek çekiş gücü ile profesyonel radyo frekans uzaktan kumanda, ister son teknoloji PLC yazılımlı dokunmatik ekran vasıtasıyla sistemlerinizi kontrol etmenin keyfini çıkarın. Seçim sizin. Her türlü bütçeye uygun çözümler bizde mevcut.

Sistem Bakım ve Onarım

Mevcut sistemlerinize bakım sözleşmesi yaparak periyodik kontrol ve bakımlarını yapıyoruz. Olası kaza ve can kaybı durumlarının önüne geçebilmek için mutlaka dünyadaki her mekanik sistemde uygulandığı gibi periyodik bakım hizmet almanızı öneririz. Bakım hizmeti almak için bizimle irtibata geçiniz.

PROJELERİNİZ İÇİN EN İYİ SEÇİM

30 yılı aşkın deneyimimiz ve birikimimizden yararlanmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.