Delikli Ahşap (MDF) Akustik Duvar Paneli

Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Farklı delik çaplarında ve sıklıklarında üretilebilmektedir. Arkasında soundtex astar yapıştırılıp taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Derzli Ahşap (MDF) Akustik Duvar Paneli

Dağıtıcı (diffuser) amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Farklı derz sıklıklarında üretilebilmektedir. Arkasında taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Düz Ahşap (MDF) Akustik Panel

Yansıtıcı amaçlı akustik panellerdir. Delikli ve derzli panelleri görsel olarak tamamlayıcı nitelikte de kullanılır. Arkasında taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Derzli/Delikli Ahşap (MDF) Akustik Panel

Dağıtıcı ve Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Farklı delik çaplarında ve sıklıklarında üretilebilmektedir. Ön yüzü (seyirci tarafı) derzli arka yüzeyi deliklidir. Arkasında soundtex astar yapıştırılıp taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Delikli Ahşap (MDF) Akustik Tavan Paneli

Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Farklı delik çaplarında ve sıklıklarında üretilebilmektedir. Arkasında soundtex astar yapıştırılıp taşyünü uygulaması ile kullanılır. Mevcut tavan sistemine uygun şekilde farklı ebatlarda (Örneği 60×60) ve taşıyıcılık durumuna göre farklı kalınlıklarda (8 mm, 10 mm , 18 mm… vb)  üretilebilir

Düz Ahşap (MDF) Akustik Tavan Paneli

Yansıtıcı amaçlı akustik panellerdir. Delikli ve derzli panelleri görsel olarak tamamlayıcı nitelikte de kullanılır. Arkasında taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Bükümlü Ahşap (MDF) Akustik Tavan Paneli

Dağıtıcı (diffuser) amaçlı akustik panellerdir. Üzerine gelen ses dalgalarını kavisli yapısı sayesinde farklı noktalara yansıtarak, salondaki homojen ses dağılımını sağlar. Arkasında taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Kumaş Kaplı MDF Akustik Panel

Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Genellikle ahşap panellere kontrast tonlarda kullanılarak salonun görselinde güzel bir ambiyans yaratır. Salon içindeki çınlama (reverbation) kontrolü için idealdir. İhtiyaca göre delikli veya düz panele kaplanarak uygulanır. Arkasında soundtex astar yapıştırılıp taşyünü uygulaması ile kullanılır.

Kumaş Kaplı Taşyünü & Camyünü Panel

Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir. Genellikle ahşap panellere kontrast tonlarda kullanılarak salonun görselinde güzel bir ambiyans yaratır. Salon içindeki çınlama (reverbation) kontrolü için idealdir. Kumaş Kaplı MDF panellere göre yutuculuk katsayısı daha yüksektir. Akustik tasarımdaki ihtiyaca göre tercih edilmelidir. Şirketimiz tasarımı olan özel alüminyum profiller ile istenirse panel birleşimlerinde LED kullanımı ile salon aydınlatması eş zamanlı olarak çözülebilir.

Akustik Baffle (Kumaş)

Yutucu amaçlı kullanılan akustik panellerdir.  Salon içindeki çınlama (reverbation) kontrolü için idealdir.  Akustik tasarımdaki ihtiyaca göre ahşap veya kumaş olarak üretilebilir. Spor Salonu, yemekhaneler gibi büyük hacimli mekanların gürültü ve çınlama kontrolünde idealdir.

Taşyünü Kaplama & Demir Konstrüksiyon

Uygulanacak olan akustik panellerin arkasında sistemin yerleşeceği konstrüksiyon sistemidir. Panellerin düzgün şekilde montajı için çok hassas bir şekilde profesyonel kot lazerleri yardımıyla uygulama yapılır. Akustik kaplama işçiliklerinde en önemli unsurlardandır. Yine panel arkasında uygulanan taşyünü kaplama işlemi salonun akustik ve yalıtım değerleri için oldukça önemlidir. Panellerin verimliliğini direkt olarak etkilemektedir.