İmalatlarımız

Sahne Mekanikleri

Tiyatro, Opera, Bale salonlarının en önemli unsuru olan sahne mekaniklerinin ülkemizdeki ilk yerli üreticilerinden olan firmamız dünya standartlarında tamamı otomasyonlu elektromekanik motorlu tüm sistemleri üretebilmektedir.

Akustik Uygulamalar

Mimari akustik düzenlemelerde artık standart haline gelmiş olan ahşap, kumaş panelleri, baffle, basstrap gibi sistemleri tamamen kendi bünyemizde imal ediyoruz. Akustik Tasarım & Raporlandırma konusunda da hizmet veren firmamız mimarlık firmalarıyla ortak çalışmalar neticesinde standartların dışında yepyeni görsel ve akustik değerlerde ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Otomatik Bayrak Sistemleri

Elektromekanik sistemlerdeki tecrübemize güvenen kurumların bizden talepleri sonucunda icat edip, sektörün ilk firması olduğumuz otomatik bayrak sistemleri şu an çoğu devlet & özel kurumlardan talep görmektedir. Kurumlarda 250 adetten fazla sistemimiz sorunsuz çalışmaktadır.

Diğer İmalatlar

Hareketli sistemlerdeki tecrübelerimizden faydalanan kurumların ihtiyaçları sonucunda geliştirdiğimiz ve hayata geçirdiğimiz ürünler.